Кошик
80 відгуків
GREENLIFE
+380954788070
+380954788070
+380684084850

СЕПАРАТОРИ НАФТИ ФСНО З ВІДСТІЙНИКОМ

Нафтеуловлювач - обладнання призначене для очищення дощових і технічних стічних вод з територій несуть ризик забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами. Типові області застосування сепараторів нафтопродуктів: автозаправні станції, паркування, автомийки, транспортні бази, автомайстерні.

Нафтопродукти, що містяться у зливових стоках несуть велику небезпеку для навколишнього середовища за рахунок забруднення поверхневих і підземних вод. Паливо, масла, мастильні матеріали разом з дощовими і талими водами потрапляють в зливову каналізацію і, отже, у природні водойми.

Забруднення нафтопродуктами може порушувати роботу біологічних очисних споруд, а також є причиною руйнування біологічного життя в водних екосистемах.

На першому етапі тверді речовини відділяються від інших стоків шляхом гравітаційного осадження на дно першої камери – відстійника. Потім стічні води надходять в сепараційних камеру, де відбувається відділення нафтопродуктів від чистої води внаслідок чого нафтопродукти збираються в верхній частині сепаратора, а очищена вода йде в каналізацію.